Stránka neposkytuje lekársku pomoc
 
Web healthcare.sk bude poskytovať a už poskytuje zaujímavé články z oblasti chorôb, výskumov z medicíny alebo aj aké lieky boli schválené vo vyspelých krajinách. Dávať nádej je lepšie ako nemať žiadnu.
 
Články uverejnené na healthcare.sk sa nesmú publikovať alebo šíriť bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Healtcare.sk je poslaním pre zlepšenie zdravia prostredníctvom informácií ktoré dokáže oceniť bežný čitateľ ale aj odborná verejnosť.
 
Naše úsilie zameriavame na ponuku ktorú môžeme poskytnúť čitateľovi našich stránok, poskytujeme dôveryhodné a presné informácie o zdraví. Našou redakčnou filozofiou je použiť relevantný a presný obsah na podporu zdravého životného štýlu, uľahčiť prevenciu chorôb, ako aj ponúknuť klinicky významné, medicínsky preskúmané informácie pre tých, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky ohľadom zdravia.
 
Tento nový web sa ešte aj teraz vyvíja. Nové články budú uverejňované v pravidelných intervaloch, a väčšinou ich môžete zbadať na hlavne stránke. Ospravedlňujeme sa, ale nie všetky kategórie obsahujú texty zatiaľ. Tento stav sa bude samozrejme meniť a tento web bude obsahovať čím ďalej tým viac článkov ktoré dokážu zaujať bežnú verejnosť ako aj odbornú verejnosť.
 
Informácie prezentované na Healthcare.sk nenahrádzajú vzťah lekár - pacient alebo profesionálne zdravotné vyšetrenia. Naším cieľom je vzdelávať a ponúkať našim čitateľom relevantné, pravdivé a overené informácie s cieľom podporiť lepšiu komunikáciu medzi lekármi a pacientmi.
 
Každá kategória bude obsahovať zoznam článkov po pravej strane a postupne bude vytvorený archív článkov, kde postupom času nájdete staršie články.

Články

Vaša reklama

Môže byť uverejnený aj članok.

© Copyright 2012 - 2013 - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu - HealthCare