Astma, príznaky a druhy

Dokážete rozlíšiť najčastejšie – a menej bežné – príznaky astmy? Bez dostatočných informácií o rozdieloch v príznakoch astmy a rôznych typoch astmy, je ťažké určiť vhodné lieky na dané podmienky a ľahšie dýchanie. Treba vedieť viac, aby bolo možné predísť astmatickým záchvatom.
Astma, príznaky a druhy

Príznaky astmy

 

Musíte mať sípavý dych, aby ste mali astmu? Vôbec nie!! Je potrebné odhaliť špecifické znaky a symptómy astmy. Zistiť, ako môže včasná liečba pomôcť mať astmu pod kontrolou a žiť aktívny život.
 
Príznaky astmatického záchvatu
 
Rozpoznáte zavčasu varovné príznaky astmatického záchvatu? Získajte čo najviac informácií o príznakoch astmatického záchvatu, aby ste boli pripravený a vedeli mu predísť.
 
Neobvyklé astmatické príznaky
 
Niekedy sa astma prejavuje nesúvislým dychom, únavou a rýchlym dýchaním, bez prínakov ako kašeľ alebo sípavý dych. Spôsob ako lepšie dostať astmu pod kontrolu je sledovať typ osobnosti.
Zdravotná kontrola: Posúdenie vašich astmatických príznakov
 
Typy astmy
 
Viete, že sú rozdielne typy astmy? Získajte čo najviac informácií o jednotlivých typoch, aby ste si vedeli nájsť účinnú liečbu pri probléme s dýchaním.
 
Alergická astma
 
Je váš kašeľ, sípanie a kýchanie spôsobené alergiou? Získajte čo najviac informácií o alergickej astme, aby ste vedeli predchádzať symptómom.
 
Astma spôsobená cvičením
 
V dôsledku astmy vyvolanej cvičením sa javia fyzické aktivity ťažké, dokonca budia strach.
 
Variant astmy s kašľom
 
Trpíte častým kašľom? Môžete mať astmu. Získajte čo najviac informácií o variante astmy s akašľom a spôsoboch, ako ju liečiť.
 
Astma spôsobená pracovným prostredím
 
Súvisí vaša astma s vašou prácou? Získajte čo najviac informácií o astme na pracovisku a ako predchádzať astmatickému záchvatu.
 
Nočná astma
 
Budí vás astma v noci? Odhaľte známky a symptómy, prevenciu a liečbu nočnej astmy, aby ste mali kvalitný spánok.
 
Zdravotné podmienky mimickej astmy
 
Ste si istí, že je to astma? Mimická astma, vrátane srdcovej astmy a zlyhania hlasiviek, môžu mať podobné príznaky, ale rozdielnu liečbu.

Odporučte tento článok svojim známym

Články

Vaša reklama

Môže byť uverejnený aj članok.

© Copyright 2012 - 2013 - všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu - HealthCare